Aviváže a spreje na textil s reaktivačnými molekulami

Vitajte vo svete jedinečných aviváží a sprejov na textil s reaktivačnými molekulami. Určite ste už o avivážových olejoch a rôznych voňavých sprejoch na textil počuli. Naše produkty sú však revolučné. Na Slovensku nemajú konkurenciu a využívajú ich nielen ženy v domácnosti, ale aj veľké hotely, práčovne a tepovacie firmy.

Čo robí aviváže a spreje na textil s reaktivačnými molekulami tak jedinečnými?

Ich hlavnou vlastnosťou je schopnosť neustále obnovovať vôňu. Stačí, ak ich jednoducho nastriekate na textil a necháte ich uschnúť. Keď sa neskôr odevu dotknete, reaktivačné molekuly sa okamžite aktivujú a prinesú vám čerstvú vôňu. Tieto produkty sú ideálne na textílie, ktoré sa neperú až tak často, ako sú napríklad závesy, koberčeky a posteľná bielizeň, ale určite ich využijete aj pri starostlivosti o váš gauč, autosedačku či uteráky.

Aviváže a spreje na textil s reaktivačnými molekulami využívajú špeciálnu technológiu

Táto technológia je však v podstate veľmi jednoduchá. Na druhej strane však aj extrémne účinná. Reaktivačné molekuly, ktoré tieto produkty obsahujú, sú navrhnuté tak, aby sa aktivovali pri dotyku.

Žena držiaca kopu voňavej bielizne

Keď nastriekate aviváž alebo sprej na textil, molekuly sa rozložia, prichytia sa na vlákno textílie a vytvoria na ňom neviditeľný ochranný film. Reaktivačné molekuly tak zostávajú viazané na textíliu a ich účinnosť sa predlžuje. Keď sa neskôr dotknete textilu, alebo prejdete po ňom rukou, aktivujete tieto reaktivačné molekuly mechanickou interakciou. Vôňa sa uvoľní, textília sa osvieži a vy ju budete vnímať ako čerstvo opratú. Tento proces obnovovania vône nastane pri každom kontakte s textíliou. Účinok je dlhodobý a príjemná vôňa na textíliách pretrváva. Vďaka aviváži a spreju na textil s reaktivačnými molekulami si môžete vychutnávať vôňu čistoty a sviežosti naozaj dlho.

Príjemné a voňavé prostredie pre hotelových hostí

Použitie aviváží a sprejov na textil s reaktivačnými molekulami má v hotelovom prostredí mnoho výhod. Vďaka aviváži a sprejom na textil môžete jednoducho a rýchlo oživiť rôzne druhy textílií, ktoré sa v hoteloch nachádzajú. Či už sú to závesy, sedačky, koberčeky, uteráky alebo posteľná bielizeň, je veľmi dôležité tieto textílie udržiavať čisté a svieže. Riešením môže byť práve aviváž a sprej s reaktivačnými molekulami.

Sprej Magic Bubble Diamond s čistou a sviežou vôňou práve opranej bielizne vytvára dojem čistoty a starostlivosti o detaily. Hostia, ktorí si sadnú na gauč alebo sa usadia na posteľ, budú mať pocit, že sa nachádzajú v čerstvo upratanej izbe.

Sprej Magic Bubble Mela Verde s vôňou zeleného jablka vytvára atmosféru plnú života a energie, čím pridáva istú dynamiku do prostredia. Tieto pocity a dojmy môžu zvýšiť spokojnosť hostí s pobytom v hoteli.

Aviváž a sprej na textil využívajú aj tepovacie firmy

Tepovanie je proces, pri ktorom sa odstráni prach, nečistoty a alergény z gaučov a kobercov pomocou špeciálneho tepovacieho zariadenia. Aviváž s  reaktivačnými molekulami je účinným doplnkom pri takomto čistení a pomáha obnoviť a osviežiť vôňu. Túto aviváž je možné aplikovať priamo do tepovača a zabezpečiť tak, že textília bude nielen čistá, ale aj príjemne voňavá.

Tepovanie textílií s použitím aviváže prináša pre zákazníkov zmyslový zážitok. Zákazníci preto tiež  využívajú spreje na textil ako doplnok k tepovaniu. Mnohí tepovači ich priamo odporúčajú zákazníkom na domáce použitie, aby si udržali sviežu vôňu svojho gauča alebo koberca medzi tepovaniami, a to  dokonca aj vtedy, ak sú v dome zvieratá.

Pes ležiaci na gauči

Dlhodobo voňavé textílie aj z práčovne

Práčovne, ktoré perú pre zákazníkov textílie využívajú aviváže s reaktivačnými molekulami. Tie totiž pomáhajú nielen zjemniť tkaninu a zanechať ju tak príjemnú na dotyk, ale aj udržať textíliu dlhodobo voňavú. Zákazníci, ktorí využívajú služby práčovní, majú radosť z toho, že ich textílie sú po praní nielen čisté, ale aj svieže. Dodatočným použitím spreju na osvieženie textílií predlžujú príjemnú vôňu medzi jednotlivými praniami. Spreje s reaktivačnými molekulami sú úžasným spôsobom, ako si vytvoriť vo svojom domove sviežu atmosféru čerstvo opraných uterákov a posteľnej bielizne.

Jedinečný zážitok sviežej vône aj pre vašu domácnosť

Aviváže a spreje na textil s reaktivačnými molekulami prinesú do vašej domácnosti jedinečný zážitok sviežej vône. Ich funkcia spočíva v neustálom obnovovaní vône pri dotyku, čo poskytuje dlhodobý účinok a príjemný zážitok.

Prineste domov čarovnú atmosféru sviežosti a vyskúšajte tieto jedinečné produkty na oživenie vašich textílií. Užite si príjemnú vôňu.

Súvisiace produkty

svieža
ovocná
NOVINKA
5.00/5
Reaktivujúca sa svieža vôňa zeleného jablka
svieža
NOVINKA
/5
Reaktivujúca sa svieža vôňa čistoty

Zaregistruj sa a získaj zľavu 5% na prvú objednávku

zľavový kód vám príde emailom po dokončení registrácie
(skontrolujte aj spam)

Registrovať sa

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.