O nás

Sme spoločnosť zameraná na dovoz parfumov a bytových vôní od renomovanej firmy Loris, ktorá je dlhoročným lídrom v parfumérii a ponúka iba kvalitné a prestížne produkty. V roku 2020 sme rozšírili sortiment o novú značku Ossion Barber Line, zameranú na starostlivosť o bradu a vlasy. Výrobky sú špeciálne vyvinuté pre barber salóny. Na Slovensko sme priniesli vynikajúcu značku, ktorá si získala priazeň mnohých profesionálnych holičov. Okrem toho sa špecializujeme aj na jedinečné niche a arabské parfumy a snažíme sa neustále prinášať nové produkty. Práve preto sme sa rozhodli priniesť na Slovensko značku Fulúal. K tomuto kroku nás motivovali hlavne naše zákazníčky.

Aby sme si boli istí, že sme urobili dobre, testovali sme rôzne talianske značky parfumov. Ideálnym doplnkom našej ponuky sa stala značka Fulúal. Je výnimočná svojou kvalitou, a preto veríme, že naši zákazníci ju ocenia. Okrem kvality nás však zaujala aj podobnosť sortimentu Fulúal s našimi parfumami a bytovými vôňami. Fulúal je totiž inšpirovaná aj populárnymi vôňami svetoznámych značiek parfumov.

avivážový olej Fulúal a izbová raastlina

Značka Fulúal sa vyznačuje jemnou a príjemnou vôňou, ktorá je však zároveň dlhotrvajúca. Okrem toho si zakladáme na tom, že produkty, ktoré ponúkame, musia byť šetrné k životnému prostrediu a netestované na zvieratách. Fulúal túto požiadavku spĺňa, preto sme sa rozhodli stať výhradnými dovozcami tejto značky pre Slovensko a Českú republiku.

Naši zákazníci si môžu vychutnať skutočne autentické vône, ktoré nie sú dostupné u žiadneho iného predajcu. Vďaka tomuto exkluzívnemu partnerstvu ako jediný poskytujeme našim zákazníkom jedinečný výber parfumov. Sme hrdí, že sme súčasťou tejto značky a tešíme sa, že môžeme Fulúal predstaviť aj vám.

Okrem toho, že sme výhradným dovozcom, sme aj veľkoobchodným predajcom a zabezpečujeme dodávky našich produktov do rôznych predajní a salónov po celom Slovensku. Snažíme sa priblížiť značku Fulúal čo najväčšiemu počtu ľudí.

Našim cieľom je umožniť vám, aby ste si naše vône mohli ovoňať, a to na rôznych miestach po celom Slovensku. Neustále rozširujeme zoznam týchto miest, aby mal každý možnosť vychutnať si vône, ktoré ponúkame. Snažíme sa o to, aby mal každý zákazník prístup k našim vôňam a mohol si ich pred nákupom aj reálne vyskúšať. Takýmto miestom je aj naša parfuméria v Piešťanoch.

Kamenná predajňa Parfuméria Loris v Piešťanoch je miestom, kde sa môžete osobne prísť presvedčiť o kvalite našich produktov. Vytvorili sme príjemné prostredie, kde si môžete vyskúšať a poovoniavať všetky naše parfumy a vône. S radosťou vám poskytneme odbornú pomoc a poradenstvo pri výbere. Veríme, že náš sortiment vás osloví a nájdete v ňom vône, ktoré vám prinesú radosť a doplnia váš osobný štýl.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom a poskytneme odborné poradenstvo.

Zaregistruj sa a získaj zľavu 5% na prvú objednávku

zľavový kód vám príde emailom po dokončení registrácie
(skontrolujte aj spam)

Registrovať sa

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.