Staňte sa predajcom

Ak prevádzkujete darčekový obchod, malú drogériu, kozmetický salón, kvetinárstvo alebo podnikáte v podobnom duchu, sme presvedčení, že nasledujúca informácia bude pre vás zaujímavá.

Predstavujeme vám naše talianske parfumované aviváže, ktoré patria medzi najžiadanejšie výrobky na trhu.

Naše aviváže sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a jedinečné vône, a tak veríme, že potešia zmysly každého vášho zákazníka.
Aviváže nie sú testované na zvieratách. Takisto neobsahujú žiadne toxické látky, ale vysokú koncentráciu vonných olejov. Až 90 %. Toto prírodné zloženie prispieva k dlhotrvajúcemu prevoňaniu praných textílií.

Ak sa rozhodnete stať našim predajcom, s radosťou vás predstavíme na našich webových stránkach a sociálnych médiách.

Týmto spôsobom vám poskytneme dodatočnú reklamu, ktorá vám priláka nových zákazníkov. Veríme, že naše avivážové oleje nadchnú vašich zákazníkov svojou kvalitou a jedinečnými vlastnosťami. Sme presvedčení, že si ich obľúbite aj vy.
Aby sme vás podporili v predaji, pri prvom objednaní vám radi darujeme produktové letáky a reklamný plagát na výklad. Veríme, že tieto materiály vám budú nápomocné. Okrem toho, pri objednávke nad 150 eur nebudete platiť poštovné. Berte to ako poďakovanie za vaše úsilie.

Spolupráca s nami je vždy rýchla a efektívna.

Stačí nám poslať vašu objednávku a my sa postaráme o jej rýchle a spoľahlivé dodanie. Vďaka našej dobre organizovanej logistike a spoľahlivému partnerstvu s prepravnými spoločnosťami sme schopní zabezpečiť rýchle a spoľahlivé dodanie vašej objednávky priamo k vám.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo špeciálnych požiadaviek sme tu vždy pre vás, aby sme vám poskytli podporu.

Ak chcete byť našim obchodným partnerom, budeme radi, ak nás kontaktujete prostredníctvom e-mailu. Radi vám zašleme cenník so všetkými produktami s veľkoobchodnou cenou.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a veríme, že naše výrobky prinesú aj vašej prevádzke úspech.

Meno a Priezvisko*
Tel. číslo*
Email*
Správa
Názov firmy*
IČO*
DIČ*
IČ DPH
Typ prevádzky*
Miesto prevádzky*

Zaregistruj sa a získaj zľavu 5% na prvú objednávku

zľavový kód vám príde emailom po dokončení registrácie
(skontrolujte aj spam)

Registrovať sa

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.