Doručenie do Vianoc platí pre objednávky prijaté do 17.12.

Staňte sa predajcom

Ak prevádzkujete darčekový obchod, malú drogériu, kozmetický salón, kvetinárstvo alebo podnikáte v podobnom duchu, sme presvedčení, že nasledujúca informácia bude pre vás zaujímavá.

Predstavujeme vám naše talianske parfumované aviváže, ktoré patria medzi najžiadanejšie výrobky na trhu.

Naše aviváže sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a jedinečné vône, a tak veríme, že potešia zmysly každého vášho zákazníka.
Aviváže nie sú testované na zvieratách. Takisto neobsahujú žiadne toxické látky, ale vysokú koncentráciu vonných olejov. Až 90 %. Toto prírodné zloženie prispieva k dlhotrvajúcemu prevoňaniu praných textílií.

Ak sa rozhodnete stať našim predajcom, s radosťou vás predstavíme na našich webových stránkach a sociálnych médiách.

Týmto spôsobom vám poskytneme dodatočnú reklamu, ktorá vám priláka nových zákazníkov. Veríme, že naše avivážové oleje nadchnú vašich zákazníkov svojou kvalitou a jedinečnými vlastnosťami. Sme presvedčení, že si ich obľúbite aj vy.
Aby sme vás podporili v predaji, pri prvom objednaní vám radi darujeme produktové letáky a reklamný plagát na výklad. Veríme, že tieto materiály vám budú nápomocné. Okrem toho, pri objednávke nad 150 eur nebudete platiť poštovné. Berte to ako poďakovanie za vaše úsilie.

Spolupráca s nami je vždy rýchla a efektívna.

Stačí nám poslať vašu objednávku a my sa postaráme o jej rýchle a spoľahlivé dodanie. Vďaka našej dobre organizovanej logistike a spoľahlivému partnerstvu s prepravnými spoločnosťami sme schopní zabezpečiť rýchle a spoľahlivé dodanie vašej objednávky priamo k vám.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo špeciálnych požiadaviek sme tu vždy pre vás, aby sme vám poskytli podporu.

Ak chcete byť našim obchodným partnerom, poprosíme vás vyplniť nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať s výhodami spolupráce s nami a VO cenníkom.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a veríme, že naše výrobky prinesú aj vašej prevádzke úspech.

!!! Polia označené * sú povinné !!!

Meno a Priezvisko*
Tel. číslo*
Email*
Správa
Názov firmy*
IČO*
DIČ*
IČ DPH
Typ prevádzky*
Miesto prevádzky*