Darčekové krabičky na každú príležitosť

Dávaním darčekov ukazujeme ľuďom, že ich máme radi a záleží nám na nich. Prejavujeme im týmto spôsobom lásku, priateľstvo a vďaku. Darčeky podarúvame na rôzne výročia, narodeniny, sviatky, ale aj iné príležitosti. Ak chcete vyjadriť vaše pocity k obdarovaným, ak si lámete často hlavu, aký darček zvoliť, čím potešiť a zároveň aj spríjemniť život vašej milovanej osobe, darčekové krabičky produktov Fulúal to všetko urobia za vás. 

Ako zabaliť radosť do malej krabičky

darček a balóny

Predstavujeme vám našu novinku – darčekové krabičky. Môžete ich využiť pri rôznych príležitostiach. Na výber máme 3 varianty. Nájdete v nich naše parfumované talianske aviváže značky Fulúal vo flakónoch s objemom 100 ml.  Môžete si vybrať medzi menšou a väčšou krabičkou. V menšej krabičke nájdete 3 avivážové oleje, vo väčšej ich bude až 5. Jedna  krabička je však špeciálna tým, že obsahuje až 250 ml aviváž a sprej na textil, ktorý prevonia všetky textílie vo vašej domácnosti, aj tie, ktoré neperiete až tak často.

Naše darčekové krabičky majú unikátny dizajn, grafiku i texty

Majú elegantný a čistý biely vzhľad i nadčasovú grafiku, ktorá zdôrazňuje univerzálnosť našich darčekov. Obohatili sme ich jemnými, ale na druhú stranu veľmi milými ilustráciami. Krabička s pekným dizajnom a kvalitným spracovaním je sama o sebe darom. Krásne zachová tajomstvo vášho darčeku. 

Texty na krabičkách pridávajú našim darčekovým setom na osobnosti a štýle. Vyjadrujú lásku, vďaku, ale aj iné emócie. U nás nájdete darčekové krabičky s nápisom Voňavý balíček, Veselé Vianoce a šťastný Nový rok, Skvelej mame, Skvelej kamarátkeSkvelej sestre. Výstižné texty na krabičkách z nich robia nielen praktický darček, ale zároveň aj špeciálne vyjadrenie vašich pocitov. 

Prejavujte si lásku a vďačnosť počas celého roka

Chcete urobiť niekomu radosť alebo sa mu poďakovať za to, čo pre vás urobil, či sa pochváliť, aké avivážové oleje používate a prečo to u vás vždy tak krásne vonia? 

Naše darčekové krabičky sú na toto ako stvorené. Vďaka ich nadčasovému dizajnu ich nemusíte použiť len na Vianoce, narodeniny, meniny alebo pri nejakých sviatkoch. Hodia sa aj na obdarovanie pri každodenných príležitostiach. Jednoducho nimi vyjadríte lásku a vďačnosť, a to kedykoľvek. 

Odmeňte pracovitých zamestnancov

Chcete ako zamestnávateľ počas roka svojim zamestnancom prejavovať podporu alebo ich obdarovať, či už pri rôznych sviatkoch, výročiach firmy, alebo len tak za dobre odvedenú prácu?  

darček a balóny

Darujte malý, ale na druhej strane veľmi milý a hlavne praktický darček. Naše darčekové krabičky odporúčame použiť ako prezent na konci kalendárneho roka pre pracovníkov za ich tvrdú prácu a oddanosť. Rovnako sa však budú hodiť, ak vaši zamestnanci oslavujú narodeniny či meniny, prípadne pre vás pracujú už dlhšiu dobu a chcete sa im za ich lojalitu a vernosť vašej firme poďakovať. Krabičky s avivážovým olejom predstavujú originálny a elegantný spôsob, ako sa zamestnancom poďakovať. Ide o praktický produkt, ktorý doma využijú naozaj všetci, čo dodáva daru aj dodatočnú hodnotu.

Darčekové krabičky pre veľkoobchodných zákazníkov 

Pre našich veľkoobchodných zákazníkov majú darčekové krabičky s avivážou Fulúal naozaj množstvo výhod. V prvom rade, krabičky sú univerzálnym a nadčasovým produktom. Ponúkať ich svojim zákazníkom môžete počas celého roka, a tak vás nebudú obmedzovať žiadne sezónne limity. Ide o praktický a užitočný produkt, ktorý si zákazníci všetkých vekových skupín a záujmov určite budú ceniť. Nemusíte sa tak báť toho, že darčekové krabičky budú u vás na sklade ležať nevyužité. Určite sa po nich len tak zapráši. Výhodou našich darčekových krabičiek je aj ich viacnásobné použitie. Je ich možné využiť na balenie iných darčekov, čím chránime životné prostredie. Môžete do nich opätovne zabaliť iné kozmetické produkty, drobné darčeky alebo šperky. 

Naše darčekové krabičky odporúčame do salónov krásy, kozmetických štúdií, kaderníctiev a do iných obchodov, napríklad kvetinárstiev alebo drogérií. Staňte sa aj vy našim predajcom a užívajte si výhody tohto obojsmerného priateľstva. 

Súvisiace produkty

Zľava
5.00/5
Zľavnený balíček podľa vášho výberu
Zľava
/5
Zľavnený balíček podľa vášho výberu
Zľava
/5
Zľavnený balíček podľa vášho výberu

Zaregistruj sa a získaj zľavu 5% na prvú objednávku

zľavový kód vám príde emailom po dokončení registrácie
(skontrolujte aj spam)

Registrovať sa

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.