5 výhod prečo sa stať predajcom

Staňte sa predajcom našich kvalitných aviváží. Presvedčí vás až 5 neodolateľných dôvodov. Naše talianske aviváže patria medzi najžiadanejšie výrobky na trhu. Ich vysoká kvalita a jedinečné vône potešia zmysly vašich zákazníkov. Majú prírodné a bezpečné zloženie, čo je v dnešnej dobe dôležité. Neobsahujú toxické látky a nie sú testované na zvieratách. Ako predajca našich aviváží môžete využiť aj našu podporu a reklamu. Predstavíme vás na našich webových stránkach a sociálnych médiách a zviditeľníme tak vaše podnikanie. Získate vďaka nám nových zákazníkov. Ešte stále ste sa nerozhodli? Čítajte ďalej!

1 Kvalitné a žiadané produkty

Naše talianske avivážové oleje patria medzi najžiadanejšie výrobky na trhu a predávajú sa samé. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a jedinečnými vôňami, ktoré potešia zmysly každého z vás. Pri výrobe aviváži sa kladie veľký dôraz na používanie len tých najkvalitnejších surovín a najmodernejších technológií. Aj preto sú naše aviváže naozaj výnimočné a zanechávajú dlhotrvajúci a príjemný pocit na praných textíliách. Naše talianske parfumované aviváže sú ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí si chcú dopriať luxus a výnimočnú starostlivosť o svoje oblečenie a iné textílie.

Bielizeň prevoňaná avivážovými olejmi, ktoré sú bezpečné pre celú rodinu, aj deti.2 Prírodné a bezpečné zloženie

Avivážové oleje značky Fulúal sa vyznačujú prírodným zložením. Sme hrdí na to, že naše výrobky nie sú testované na zvieratách. Okrem toho, naše aviváže neobsahujú žiadne toxické látky, ktoré by mohli škodiť zdraviu alebo životnému prostrediu. Sú navrhnuté tak, aby boli naozaj bezpečné a k praným textíliám čo najšetrnejšie. Jednou z kľúčových výhod našich aviváží je ich vysoká koncentrácia vonných olejov. To zaručuje dlhotrvajúce a intenzívne prevoňanie praných textílií. Vďaka prírodnému zloženiu a absencii toxických látok si tak vaši zákazníci môžu byť istí, že kupujú produkt, na ktorý sa môžu spoľahnúť a nemusia sa báť o bezpečie ich rodiny.

3 Reklama a podpora

Ako predajca našich aviváži máte jedinečnú možnosť predstaviť sa na našich webových stránkach a sociálnych médiách. Môžete sa zviditeľniť a máte tak príležitosť získať nových zákazníkov a podporiť  aj vlastné podnikanie. Spolupráca s nami vám prinesie  dodatočnú reklamu. O našej spolupráci informujeme prostredníctvom rôznych marketingových kanálov, čo vám pomôže zaujať širší okruh zákazníkov a zvýšiť predaj. Aby sme vám pri propagácií našich aviváží pomohli, darujeme vám produktové letáky a reklamné plagáty hneď pri prvej objednávke. Tieto materiály vám pomôžu predstaviť naše produkty zákazníkom. Okrem toho, pri objednávke nad 150 eur vám poskytneme poštovné zadarmo.

Rýchle dodanie tovaru do rúk zákazníka4 Rýchla a efektívna spolupráca

Prišiel čas pochváliť sa naším rýchlym a spoľahlivým dodaním objednávok. Máme výborne zorganizovanú logistiku a spolupracujeme s renomovanými prepravnými spoločnosťami, vďaka čomu vaše objednávky bývajú doručované vždy načas a bez problémov. Keď sa rozhodnete stať sa našim predajcom a odošlete nám objednávku, môžete sa spoľahnúť na to, že sa postaráme o jej rýchle dodanie. Sme si totiž vedomí toho, že rýchle dodanie je dôležité pre vaše podnikanie, a preto sa snažíme v tomto smere poskytnúť tú najkvalitnejšiu službu. Aj v prípade, že máte akékoľvek otázky alebo špeciálne požiadavky k vašej objednávke, sme tu pre vás. Náš tím je pripravený poskytnúť vám toľko podpory, koľko budete potrebovať. S radosťou odpovieme na všetky otázky, aby sme zabezpečili hladký a efektívny priebeh našej spolupráce.

5 Výhodné obchodné podmienky

Ak sa rozhodnete stať sa našim predajcom, ponúkame vám možnosť získať aviváže s veľkoobchodnými cenami. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu a s radosťou vám zašleme podrobný cenník, kde sú uvedené špeciálne veľkoobchodné ceny pre našich obchodných partnerov. Prístup k výhodným cenám našich aviváží vám môže pomôcť dosiahnuť konkurenčnú výhodu a zvýšiť ziskovosť vášho podnikania. Veríme, že tieto výhodné obchodné podmienky vám pomôžu dosiahnuť úspech.

Súvisiace produkty

svieža
/5
Vôňa leta a mora, inšpirovaná parfumom Acqua di Sale.
kvetová
/5
Jemná a prirodzená vôňa čistoty a kvetov bavlny.
sladká
ovocná
/5
Sladká ovocná vôňa plná tónov malín, čučoriedok, černíc…

Zaregistruj sa a získaj zľavu 5% na prvú objednávku

zľavový kód vám príde emailom po dokončení registrácie
(skontrolujte aj spam)

Registrovať sa

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.